Uber 40 TL Bedava Taksi Promosyon Kuponu

Uber 40 TL Bedava Taksi Promosyon Kuponu

uber

Uber yolculuklarınızda kullanabileceğiniz aktif 40 TL’lik bedava veya kırk türk lirasından fazla yolculuklarınızda indirim olarak kullanabileceğiniz promosyon kodunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu kuponu hesabınıza aktif ettiğinizde anında indirim yansıtılacaktır.

Kupon kodu: r2jcqsqzue

Uber indirimi ve promosyonu nasıl kullanılır ?

Yukarda paylaştığımız kupon kodunu hesabınıza tanımladıktan sonra ilk yolculuğunuzu yapmak için şu seçeneklerden birini kullanarak taksi çağırıyorsunuz: Nakit, Kredi Kartı, Taksi. Bu üç seçenek bireysel kullanacağınız taksi kullanımlarını kapsamaktadır. Eğer kalabalıksanız ve Vito gibi büyük araçlardan oluşan bir araca ihtiyacınız varsa o zaman UberXL çağırıyorsunuz. Eğer bu promosyon kodunu (r2jcqsqzue) kullandıysanız yolculuğunuzun sonunda otomatik olarak bu indirim toplam tutardan düşülecektir. Eğer yolculuğunuz kırk türk lirasından daha düşük ise bu yolculuk bedavaya gelmiş olur, eğer daha fazla ise örnek olarak 55 TL tuttu, bu yolculuğa sadece 15 TL ödersiniz.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>