N11 İndirim Kuponu

N11 İndirim Kuponu

n11

Pepsi kapaklarından çıkan şifrenizi n11.com üzerinde 150 TL üstündeki alışverişerinizde kullandığınız taktirde 11 TL indirim kuponu sizin oluyor. Şifrenizi hesabım bölümündeki kuponlarım sekmesinden girerek hesabınıza 11 TL’lik kupon kodunuzu yükleyebilirsiniz.

n11.com

Eticaret sektörünün devleri arasında yer alan bir diğer sitede n11 sitesidir. Doğuş Holding ve SK Group ortaklığı olarak kurulan n11.com Türkiye’nin en güvenli ticaret yapılan sitelerinden bir tanesidir. Site içerisinde mutfak gereçleri, moda kozmetik ürünleri, otomobil ürünleri, ev yaşam ürünleri, kitaplar, filmler gibi pek çok ürüne ulaşmak mümkün. Ayrıca site, Türk el sanatlarınada önem veriyor ve bu ürünleride bünyesinde barındırıyor.

N11 üzerinden yapacağınız alışverişlerde, site sizi güvenli ödeme platformuna aktarıyor ve ürününüz evinize ulaşıp onayladığınızda, ürünün ücreti mağazaya ulaşıyor. Bu sayede güvenli bir platform oluşturulmuş ve müşteri memnuniyeti herşeyin üzerinde tutuluyor. Yani müşteri ile mağaza arasında güvenli bir şerit oluşturuluyor. N11 yöneticileri bu sistemin adını ‘Ödeme Koruma Sistemi’ olarak düzenlemişler.

N11 üzerinden yapacağınız alışverişlerde, önceki alışveriş puanlarınız göz önüne alınarak size indirim kodu puanları veriliyor. Ayrıca sadece alışverişlerde değil site içerisindeki aktifliğinizde göz önünde bulundurularak indirim kodu puanı kazanmanız mümkün. Bunlar ürünlere yapılan yorumlar, ürünleri sosyal medya üzerinden yorumlamak ve ön plana çıkartmak şeklinde düzenlenmiş. Zaten ilk üyeliğinizde 20 puanlık hediyeye sahip oluyorsunuz. Bol bol dağıtılan n11 hediye kodu puanlarına sitede aktif oldukça daha çok sahip olacaksınız ve alışverişleriniz renklenecek.

Bu özel kampanyalar haricinde n11 indirim kodlarıda yayınlamakta. Dönem dönem yayınlanan bu kodlar sayesinde alışverişlerinizde bol  miktarda avantaj elde edebileceksiniz. Bunlarada internet üzerinden yapacağınız araştırmalarla ulaşabilirsiniz. Son olarak güvenli alışveriş garantisi veren site oldukça başarılı bir altyapı sistemine sahiptir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>