Mavi İndirim Kuponu

Mavi İndirim Kuponu

mavi indirim, mavi kupon kodu

Mavi İndirim Kuponu

Mavi Jeans Kupon Kodu
1991 senesinde Türkiye’de kurulan Mavi Jeans markası, kısa sürede Türkiye pazarında lider pozisyona yerleşti ve dünya pazarına gözünü dikti. Yoğun çalışma ve irade örneği gösteren marka bugün, dünyanın pek çok ülkesinde pazar lideri olma başarısını elde etti. Şuanda dünya pazarında yaklaşık 50 ülkede satış noktası bulunan Mavi Jeans, 326 mağaza ile hizmet veriyor. Bunun dışında 5000′den fazla noktada ürünleri tanıtılıyor ve satılıyor.

Mavi Jeans mağazaları olan başlıca ülkeler Amerika, Almanya, Canada, Avustralya, Hollanda, Rusya olarak biliniyor. Yurtdışı perakende mağazacılık sektörüne 1996 senesinde giren Mavi Jeans, Dusseldorf, New York, Berlin, Vancouver, Hamburg , Frankfurt, Oberhausen, Leipzig, Münih, Dietzenbach, Bremen gibi şehirlerde mağazaları bulunuyor. Bunun yanında Dubai ve Moscowa’da en çok tercih edilen markalar arasında. Amerika birleşik devletlerinde yaptığı ataklarla adından söz ettiren Mavi Jeans, ‘Çok oluyoruz’, ‘Çok ileriye Gittik’ reklam sloganları ile adından söz ettirmişti.

İnternet üzerinden tüm dünya pazarına satışı olan marka, Mavi jeans kupon kodu aldında çeşitli indirim kupon kodları dağıtarak müşterilerine ayrıcalıklı alışveriş imkanı sunuyor. Mavi Jeans kupon kodu elde etmek için biraz araştırma yapmanız yeterli. Mevsimlik olarak farklı kampanyalar düzenleyerek kupon kodu dağıtımı yapıyorlar. Özellikle iç pazarda çok avantaşlı kampanyalar olabiliyor, indirim kupon kodu kampanyalarını takip etmekte fayda var.

Mavi Jeans Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?
Mavi Jeans internet sitesi, indirim kupon kodu kullanımı ile, global anlamda satışların gerçekleştiği büyük bir portal. Bu yüzden çok sayıda kampanya ve Mavi Jeans kupon kodu temin eden mecra bulmak mümkün. Elde ettiğiniz kupon kodunuzu alışveriş sırasında ilgili kutucuğa yazarak indirimden faydalanabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Teşekkürler kullandım kuponu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>