LCW Kupon Kodu

LCW Kupon Kodu

lcwaikiki_logo

LCWaikiki İndirim Kuponu – %50 İndirim

LCWAIKIKI Kupon Kodu
LCWAIKIKI 1985 senesinde Fransa’da kurulmuş olan ve mağazacılık sektöründe hizmet veren köklü kuruluşlardan bir tanesi. Yaklaşık olasrak 16 yıldır Türk markası olarak hizmet veren LCWAIKIKI son dönemlerde yaptığı modern atılımlarla ilgi çekiyor. Markanın Türk markası olma yolundaki hikayesi ise şu şekilde, Türkiyede Taha Tekstile fason mal diktiren ve ürünleri kendi markasıyla satan LCWAIKIKI markası, Taha Tekstilin sağlam ürün tedariği ve büyüme stratejisiyle tüm üretimini Taha Grup şirketlerine verdi. Bu sayede çok büyüyen ve iyi yatırımlarla güçlenen Taha tekstil, 1996 senesinde LCWAIKIKI markasını bünyesine kattı ve bu değeri Türk sermayesinin bir parçası haline getirdi.

Şuanda 700′e yakın bayi ve satış noktasına ulaşan marka, çocuk giyimi ile başladığı serüvenine tüm yaş grupları ve birçok giyim kategorisinde devam etmekte. Tüm bunların yanında genç kuşağa yönelik oluşturmuş olduğu XSIDE markasıda yenilikci çizgiye sahip ürünler üretiyor.

LCWAIKIKI internet üzerinden yapılan satışlarada çok önem veriyor ve web sitesinin altyapısına yoğun yatırımlar yapıyor. Dünya genelinde en iyi güvenlik sertifikalarına ve köklü bankaların ödeme altyapılarına sahip web siteleri, mağazaları kadar ziyaretçi çekiyor. Mağazalarında uyguladıkları rutin indirimlerin yanında online alışverişlere özel, LCWAIKIKI kupon kodu dağıtımıyla, daha fazla indirim kazanmanıza hak tanıyor. LCWAIKIKI kupon kodu sayesinde yeni sezon bir ürünü, sadece internetten aldığınız için size ekstra bir indirim hakkı daha veriyor. Bu sayede yenilikci çizgiye sahip özel ürünlerini kolayca alabiliyor ve evinizin konforunda sadece indirim kupon kodunuzu kullanarak avantajlı alışveriş yapabiliyorsunuz.

LCWAIKIKI Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?
Siteye üye olduktan sonra sizi süpriz kampanyalar ve hediyeler bekliyor. Bunun yanında sahip olduğunuz kupon kodunuzu alışveriş sırasında kullandığınız taktirde, indirimdeki ürünleri dahi, daha uygun fiyatlara alabiliyorsunuz. Bunun için sahip olduğunuz süresi geçmemiş, LCWAIKIKI kupon kodunuzu kutucuğa yazmanız ve alışverişi tamamlamanız yeterli olacak.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>