Ayakkabı | Kupon Kodu ve İndirim Kuponları

Ayakkabı

Nike Air Max Almadan Önce Okumalısınız

airmax

Nike Air Max Ayakkabılar Tinker Hatfield tarafından ilk olarak 1987’de tasarlanan, Nike training ailesinin ikonik parçalarından bir ayakkabı. Birçok marka benzer bir ürün yaratmayı, Air Max modelinde bir ayakkabı üretmeyi amaçladı ancak hem kalite hem rahatlık açısından başaramadılar. Hem rakip ayakkabılar arasında hem Nike Trainer ürünlerinin arasında kendi içinde fenomen oldu diyebiliriz, oldukça havalı desek yalan olmaz çünkü hem mecazi ... Devamını Oku »

Deichmann Kupon Kodu

deichmann kupon kodu, indirim kuponu

Deichmann – Ücretsiz Kargo Kampanyası Deichmann Kupon Kodu 1913 senesinde Heinrich Deichmann ve eşi Julie tarafından Ruhr bölgesinde kurulan Deichmann, kurulduğu ufak dükkana sığmadı ve dünya pazarının neredeyse zirvesine oturdu. 100 yıllık süreçte kendini sürekli katlayarak büyüyen Deichmann 23 ülkede faliyet gösteriyorlar. Yaklaşık 3000 mağaza ve 30 bin çalışan ile sektör devşi olduğunu gösteriyor. En büyük tarihi özelliği ise, marka ... Devamını Oku »

Zizigo Kupon Kodu

zizigo kupon kodu 2014

Zizigo İndirim Kuponu – %10 Kupon Kodu Zizigo.com Türkiye’nin en ünlü online ayakkabı mağazası Zizigo bir Markafoni şirketidir. Bir ürüne odaklanmış web siteleri içerisinde en çok ilgi çeken ve ziyaretçi akınına uğrayan sitedir. Site tasarımı olarak sade ve basit bir arayüz kullanan Zizigo, Türkiyenin en büyük ayakkabı mağazası iddasını sürdürmektedir. Zizigo içerisinde satışı süren ayakkabı markalarından bazıları, Superga, Nike, Punto, ... Devamını Oku »

Converse Kupon Kodu

converse indirim kuponu, converse kupon kodu

Converse Online Mağazasını - %10 indirim kuponu Converse Kupon Kodu Converse Amerikanın köklü ayakkabı markalarından biri ve 2003 senesinden beri Nike markası tarafından yönetiliyor. Dünyada fenomen olan Converse ayakkabı modelleri, ülkemizdede oldukça fazla seviliyor. Markanın en büyük özelliği kasıntıdan uzak, sade ve modern çizgideki ürünleri olmuştur. Hep aynı modeli farklı aksesuarlar yada kumaş seçenekleriyle sunan Converse rahatlığı ve giyim kolaylığı nedeniyle ... Devamını Oku »

FLO Kupon Kodu

flo indirim kuponu, flo kupon kodu

  Flo İndirim Kuponu 150 TL üstü alışverişlerde 30 TL indirim sağlar. Markanın mevcut başka kupon kodu bulunmamaktadır. Flo Kupon Kodu Flo 2011 yılında kurulan ve bir çok markayı aynı çatı altında toplayan büyük ayakkabı marketlerinden biridir. Perakendecilik sektöründe 2011 senesinden bu yana 174 mağaza kapasitesine ulaşmıştır. Ürün gruplarını inceleyecek olursak, her yaş grubuna göre modelleri içerisinde barındırır. Abiye, spor, ... Devamını Oku »

Takatuka Kupon Kodu

takatuka

Takatuka.com 10 TL indirim kuponu      Takatuka online ayakkabı sektöründe yer alan güvenilir sitelerden biridir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Takatuka, uygun fiyat ve hızlı kargo imkanı ile dikkatleri üzerine topluyor. Dünyaca ünlü pek çok markayı bünyesinde bulunduruyor ve çok avantajlı fiyatlarla müşterilerinin ilgisini çekiyor. Takatuka’nun yapmış olduğu en yaygın kampanya şekli, kupon kodu kullanımı olarak belirlenmiş. Takatuka kupon ... Devamını Oku »