Gittigidiyor Kupon Kodu

Gittigidiyor Kupon Kodu

gittigidiyor kupon kodu, indirim kuponu

Gittigidiyor İndirim Kuponu

250-500 TL arası alışverişlerinizde 25 TL Bonus sağlar.

Gittigidiyor Kupon Kodu
Gittigidiyor 2001 senesinde 3 ortak tarafından kurulmuş olan Türkiye’nin en büyük online açık arttırma sitesidir. Hızlıca büyüyen site 2007 senesinde dünya açık arttırma devi olan eBay tarafından farkedilmiş ve satın alınmıştır. %93′ü eBay’e geçen Gittigidiyor, 10 milyondan fazla kayıtlı üyesi ve 28 milyon civarındaki ziyaretçi müşteri potansiyeli ile iddalı bir lider pozisyonundadır.

Türkiye^de e-ticaret sektörünün gelişmesinde etkili olan Gittigidiyor, üzerinden aylık olarak 750 bin adet satış gerçekleşmekte ve ortalama olarak 3 saniyede 1 adet olmak üzere ürün satılmaktadır. Bugüne kadar gerçekleşen satış oranı ise 30 milyonu aşmış durumda. Gittigidiyor tüm bunların yanında Android, İOS, Mobil site, Android tablet ve İPad uygulamalarıylada tüm ulaşım imkanlarını kullanıcılarına sorunsuz sunuyor.

Kolay kullanılan arayüzü sayesinde istediğiniz kategorideki ürünlere çok kolay şekilde ulaşmanız mümkün. Özellikle en ucuz üründen en pahalı ürüne ve en pahalı üründen en ucuz ürüne detaylı sıralama seçeneği ilgi çekiyor.

Tüm bunların yanında bazı alışveriş kategorileri için yayınlamış oldukları Gittigidiyor kupon kodu sayesinde hem taksitli hem indirimli fiyat seçenekleri sunuyorlar. Ayrıca Gittigidiyor üzerinden ürün satışı gerçekleştirip dükkan açma şansınızda var. Almış olduğunuz bazı Gittigidiyor kupon kodu kampanyaları bu dükkan açılışlarındada avantaj sağlayabiliyor. İndirim kodunuzu Gittigidiyor kampanyalarından takip ederek elde edebilirsiniz.

Gittigidiyor Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?
Çok detaylı bir arayüze sahip olan Gittigidiyor içerisinden kolayca alışveriş yapmanız mümkün. En hızlı şekilde alışverişinizi tamamlamanız için tüm altyapı yatırımları yapılmış durumda. Ayrıca Gittigidiyor kupon kodu kullanım alanıda çok basit bir yere yerleştirilmiş ve kullanımı çok kolay.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>