FLO Kupon Kodu

FLO Kupon Kodu

 

flo indirim kuponu, flo kupon kodu

Flo İndirim Kuponu

150 TL üstü alışverişlerde 30 TL indirim sağlar. Markanın mevcut başka kupon kodu bulunmamaktadır.

Flo Kupon Kodu
Flo 2011 yılında kurulan ve bir çok markayı aynı çatı altında toplayan büyük ayakkabı marketlerinden biridir. Perakendecilik sektöründe 2011 senesinden bu yana 174 mağaza kapasitesine ulaşmıştır. Ürün gruplarını inceleyecek olursak, her yaş grubuna göre modelleri içerisinde barındırır. Abiye, spor, klasik, çocuk ve yaşlı insanlar için çok fazla seçenek sunması ile bilinir. Mağazalarının yanında internet ortamındanda satış yapan Flo, müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti verebilme politikası ile hareket etmektedir. Mağazalarında satışa sunulan ürünleri arasında çanta, ayakkabı, aksesuar, spor ürünler ve giyim kategorilerinde ürünler sunmaktadır. Ürün portföyü içerisinde 7 binden fazla ürün bulunmaktadır.

Flo büyük bir ayakkabı marketi olduğu için pek çok markaya daha uygun fiyatlarla stok geçebilmektedir. Bu durumda fiyatlara avantaj olarak yansır. En önemlisi Flo web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde, Flo kupon kodu kullanımını sunmasıdır. Bu sayede yüksek kaliteye sahip ürünleri, hem fazla taksit sayısı ile alabilirsiniz, hemde Flo kupon kodu sayesinde ekstra bir indirim daha elde edersiniz. Müşterilerine tüm banka kartlarına taksit imkanı sunan Flo, ücretsiz kargo alternatifiylede ilgileri üzerine toplamayı başarıyor. İndirim kupon kodları sayesinde evinizin konforunda alışveriş yapıyorsunuz.

Flo felsefe olarak bir aile fertlerinin her birinin ilgisini çekecek ürünleri portföyünde bulundurması olarak biliniyor. Bu sayede Flo mağazalarına girdiğinizde istediğiniz ürün kategorisine kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Flo Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?
Flo kupon kodu kullanımı çok kolaydır. Elinizdeki indirim kodunu alışverişinizi tamamlamadan ilgili kutucuğa yazarak indirim kuponu oranında düşüşü bakiyenizde sağlayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>