Dominos Pizza Kupon Kodu

Dominos Pizza Kupon Kodu

dominos indirim, dominos indirim kuponu, dominos kupon kodu

Dominos Pizza indirim kuponu - Doya doya tadını çıkarmanız için 1 Orta Boy Pizza alana 1 Orta Boy Pizza bedava!

Dominos Pizza Kupon Kodu
Dominos Pizza Dünyanın en büyük pizza zincirlerinden biridir. Ülkemizde oldukça sevilen ve tercih edilen Dominos Pizza ilk mağazasını 1996 senesinde İstanbul’un Ulus semtinde açmıştır. Şuanda büyük şehirlerimiz, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa başta olmak üzere tüm ülke genelinde yaygın bir mağaza ağına sahiptir. Özellikle İstanbul’da neredeyse tüm semtlerde ve sitelerde bir Dominos Pizza bayisi bulmak mümkündür. Dominos Pizza tarafından açıklanan resmi verilere göre 62 ilde toplam 380 Dominos Pizza bayisi hizmet vermektedir. Ayrıca yatırım hedeflerinde Türkiye’nin doğusuda yer almaktadır. Bu şehirlerden bazıları Ağrı, Siirt, Şırnak, Kilis, Kars, Erzincan, Muş, Iğdır şeklinde sıralanmaktadır. Özellikle gençlerin tercih ettiği Dominos Pizza hızlı servisi sayesinde müşterilerinin güvenini kazanmış bir marka haline geldi.

 Son dönemlerde çeşitli yemek siteleri ve kendi sitelerinden sağlamış oldukları Dominos Pizza Kupon Kodu sayesinde normal fiyatların aksine çeşitli avantajlı fiyatları müşterilerine sunuyorlar. Özellikle üyelerine sundukları ayrıcalıklı Dominos kupon kodu sayesinde müşterileri kendi sitelerinden sipariş vermeye yönlendirmiş oluyorlar. Çeşitli ülkelerde indirim kupon kodlarını telefon üzerinden de kullandırtan Dominos Pizza, ülkemizde sadece internet üzerinden yapılan alışverişlerde kupon kodu kullanımına izin veriyor.

 Güvenli altyapısı ila kart bilgilerinizi saklamayan Dominos Pizza özellikle, Yemeksepeti içerisindeki firmalarında başında geliyor. İnternet üzerinden yapılan gıda alışverişlerinde lider pozisyonda olan Dominos Pizza yaygınlaşmaya devam ediyor.

Dominos Pizza Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?
Dominos pizza kupon kodu tek kullanımlık yada üyeliğinize tanımlatılmış şekilde elinize ulaşır. Sipariş detaylarınızı girdikten sonra indirim kupon kodunuzuda yazarak bakiyenizde düşüş sağlayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>