Ali Express Kupon Kodu

Ali Express Kupon Kodu

ali express kupon kodu, ali express indirim kuponu

Ali Express Kupon Kodu – 25$ indirim Kuponu

 

Alibaba Express İndirim Kuponu
Alibaba Express dünyanın en ünlü ticaret portalı olan Alibaba’nın kardeş sitesidir ve iki sitede aynı kuruluşa aittir. Devasa büyüklükte olan Alibaba Exress bünyesinde 15 milyon civarında aktif satışa sahip ürün yer almaktadır. Site belirli dönemler içerisinde Alibaba Express indirim kodu adı altında indirim kupon kodları dağıtmakta ve belli bir alışveriş kotasını geçen kullanıcılarına bu kodları kullandırtmaktadır.
Alibaba Express dünyanın en büyük online ticari kuruluşu olmakla beraber, 200′den fazla ülkeden ziyaretci ve satıcıları buluşturan bir dünya ticaret merkezidir.

Öncedende bahsettiğimiz gibi içerisinde 15 milyon civarında ürün bulunan ve neredeyse tüm ihtiyaçlara göre ürünlerin perakende ve toptan satışının bulunduğu site dönemsel olarak Alibaba Express kupon kodu dağıtımı gerçekleştirmektedir.

Bugün dünyanın en güvenilir SSL sertifikalarına sahip olan Alibaba Express tamamen güvenli bir alışveriş portalıdır. Türkiye üzerindende güvenle alışveriş yapabilir, kredi kartı bilgilerinizi kullanabilirsiniz, herhangi bir dolandırıcılıkla karşılaşmanız mümkün değildir. SSL sertifikaları sayesinde hiçbir bilgi Alibaba Express içerisinde yer almaz ve kullandıktan sonra silinir.
Günümüz şartlarında internetin bu denli gelişmesiyle birlikte, dünya ticaretinin büyük bir kısmı bu tür sitelerden gerçekleştirilmektedir. Bunlar içerisinde en büyük iki sitede Alibaba ve Alibaba Express olarak bilinmektedir. Sizde ürünlere göz atarak ticari anlamda araştırmalar yapabilir, yada perakende ürün alarak kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Alibaba ürünleri PTT Kargo ile gönderilmektedir.
Ticaretinizi avantaja dönüştürmek için Alibaba Express kupon kodu ve Alibaba Express indirim kuponlarını takip etmenizde fayda var. İndirim kodları sayesinde ortalama %10 karlı şekilde alışveriş yapmanız mümkün.
AliExpress İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?
Alibaba Express genellikle düzenlemiş olduğu, kupon kodu kampanyalarında, belirli bir kotanın üzerinde alışveriş yapan müşterilerine yönelik, Alibaba Express kupon kodu kullanımı sağlıyor. Bu sayede hem alışverişe teşvik ediyor, hemde kupon kodlarını nitelikli alışverişlerde kullandırtıyor.

6 yorum

  1. teşekkürler, sayenizde indirim oldu. Çok ucuza tabletimiz oldu :)

  2. elbiseleri süperrr ucuzzz

  3. bitmiş değil halen kullanılıyor.

  4. Ali express indirim kodu

    Aliexpress indirim kodu ve kampanya kuponu sayesinde indirimli aldım böylece gümrük sorunu yașamadan ve gümrüğe takılmadan ürün aynı hafta ulaştı. Gerçekten süper cihazlar var ben drone aldım.

  5. Ben kullanamadkm nasil oluyor

  6. aliexpress türkiye

    süper işe yaradı çooook ama çok teşekkürler, kupon çalışıyor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>